Kontakt

Rejestracja - Dział Obsługi Pacjenta

42 633 56 61, 42 633 78 01

SALVE ZOZ Sp. z o.o

90-420 Łódź, ul. Struga 3
REGON: 472181467
NIP: 725-17-30-840

Zarząd

Waldemar Lech - Prezes
Sławomir Sobkiewicz - Zastępca Prezesa
Ewa Sobkiewicz - Członek Zarządu
Elżbieta Lech - Członek Zarządu

BIURO
  • Dyrektor Administracyjno – Zarządzający
Michał Lech: m.lech@salve.pl
  • Administracja i księgowość
    pon -pt: 8:00-16:00
    tel./fax 42 639 87 11
Beata Pełka: b.pelka@salve.pl
Artur Wejner: a.wejner@salve.pl
Joanna Pira: j.pira@salve.pl
Krystyna Kosmalska: k.kosmalska@salve.pl
  • Kadry i płace
    pon - pt: 9:00–17:00
    tel./fax 42 639 87 11
Marzena Wolak: mwolak@salve.pl
  • Marketing i PR
    pon - pt: 9:00–17:00
    tel. 502 442 900
Kinga Jaszczuk: k.jaszczuk@salve.pl
  • Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu   Zarządzania
  Ewa Kaniecka: pelnomocnikiso@poczta.onet.pl

PRZYCHODNIE SALVE
  • Rejestracja - Dział Obsługi Pacjenta
    pon - pt: 7:00–20:00
    sob: 8:00-14:00
    tel.: 42 633 78 01, 42 633 56 61
    fax: 42 632 72 60
    e-mail: centrum.telefoniczne@salve.pl
  • Kierownicy Działu Obsługi Pacjenta
 


Kierownik Przychodni Salve
ul. Struga 3

Michał Zdończyk: m.zdonczyk@salve.pl
 

Kierownik Przychodni Salve
ul. Wujaka 5 (Galeria Widzewska)

Marcin Wodnicki: m.wodnicki@salve.pl

 

Kierownik Przychodni Salve
ul. Rzgowska 50a

Robert Brewiński: r.brewinski@salve.pl

Rejestracja on-line – umów wizytę


SZPITAL SALVE   Łódź 91 -211, ul. Szparagowa 10
  • Przychodnia i Oddziały Szpitalne (Okulistyczny, Gastroenterologiczny) (p.I)
    tel.: 42 254 64 50; 42 254 64 51
    fax: 42 254 64 57
  • Szkoła Rodzenia (p.I)
  • w Przychodni Salve - ul. Rzgowska 50A, piętro 1 (Łódź-Górna):
    608 077 175 lub 696 018 263
  • w Szpitalu Salve - ul. Szparagowa 10, piętro 1 (Łódź-Teofilów):
    609 603 478 lub 601 230 804
  • Oddział Położniczy, Blok Porodowy, Blok Opercyjny, Oddziały Szpitalne (p. II)
    tel.: 42 254 64 60; 42 254 64 61; 510 110 980
    fax: 42 254 64 65
    e-mail: poloznictwo@salve.pl
  • Informacje dotyczące porodów:
    pon - pt: 9:00-17:00
    tel.: 510 110 970
    e-mail: porody@salve.pl
  • Oddział Neonatologiczny (leczenie noworodków) (p. II)
    tel.: 42 254 64 76; 42 254 64 73
    fax: 42 254 64 65
    e-mail: neonatologia@salve.pl
 
  • Kwalifikacje do porodu:
SALVE – ul. Struga 3, ul. Wujaka 5, ul. Rzgowska 50A
pon - pt: 7:00–20:00, sob: 8:00–12:00
tel.: 42 633 78 01; 42 633 56 61
            

SALVE MEDICA - ul. Szparagowa 10 (parter)
pon - pt: 7:30–20:00, sob: 8:00–13:00
tel.: 42 254 64 00; 42 254 64 01

ul. Liściasta 74 (gabinet doktora Wojciecha Wilińskiego)
tel: 783 661 023

Komorów, ul. Brzozowa 75F (gabinet doktora Witolda Rogiewicza)
tel: 22 759 19 08