Kariera

 


 Od ponad 20 lat z sukcesem tworzymy organizację, której podstawowym zadaniem jest  ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług medycznych w celu spełnienia wymagań i oczekiwań naszych pacjentów. Nasz sukces zawdzięczamy pracownikom i współpracownikom, którzy sumiennie, z dużym zaangażowaniem i pasją  wypełniają swoje codzienne obowiązki, kształtując jednocześnie niepowtarzalną kulturę naszej firmy oraz przyjazną atmosferę.
Jeśli jesteś  osobą kreatywną, gotową do podejmowania wyzwań, skoncentrowaną na osiąganie wyznaczonych celów oraz otwartą na komunikację z naszym zespołem to masz szansę na rozwój zawodowy w Salve.


W Salve zapewnimy Ci przyjazne środowisko i zdrowy klimat pracy oraz warunki do wykonywania swojej pracy na najwyższym poziomie. Umożliwimy Ci wprowadzanie w życie Twoich pomysłów i zainwestujemy w Twój rozwój.

 

 

 

Obecnie Salve to cztery przychodnie (ŁÓDŹ: Śródmieście - ul. Struga 3, Widzew - Wujaka 5 (Galeria Widzewska), Górna - ul. Łokietka 6, Teofilów - ul. Szparagowa 10) i szpital (ŁÓDŹ, ul. Szparagowa 10) - placówki w pełni przystosowane i zawsze gotowe do niesienia pomocy pacjentom, w najszerszym zakresie opieki medycznej.

 

 Zatrudnimy w pełnym wymiarze godzin lekarzy specjalistów:
ginekologa, kardiologa, okulistę. 
CV prosimy wysyłać na adres:
rekrutacja@salve.pl

Zatrudnimy gastroenterologa.
CV prosimy wysyłać na adres:
rekrutacja@salve.pl

Zatrudnimy pielęgniarkę endoskopową w pełnym wymiarze godzin.
CV prosimy wysyłać na adres:

rekrutacja@salve.pl tytułem maila: PIELĘGNIARKA ENDOSKOPOWA

 
Zatrudnimy pielęgniarkę anestezjologiczną z ukończonym kursem anestezjologicznym do pracy w szpitalu.
CV prosimy wysyłać na adres:
ilegocka@salve.pl z tytułem maila: PIELĘGNIARKA ANESTEZJOLOGICZNA